Дерев'яна Купюрниця Різьблена Скринька Ажурна 17х9 см з Дерева Шкатулка купюрніца



150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (96) 100-22-77Kyivstar
Шкатулка Дерев'яна "Купюрниця".
Розмір: 17х9х5 см (внутр. 15,5х8,5х4 см).
Матеріал: висококласна беезова фанера .
Дерев'яні скриньки незамінний аксесуар для створення затишку у Вашій оселі, ці невеликі коробочки будуть чудово виглядати на столі або поличці, доповнюючи інтер'єр і прикрашаючи кімнату!
Також дерев'яна скринька це чудове рішення для подарунка близькій людині, такі презенти не залишать байдужого нікого!
Під замовлення на опт можливе виготовлення скриньки будь-якого іншого бажаного розміру та кольору, а також гравіювання ініціалів, імен, дати та ін.
Якщо Ви маєте ідею для виробу з індивідуальним написом або малюнком — ми можемо розглянути і зробити її на замовлення.
Більше цікавих товарів Ви можете знайти на нашому сайті:
Магазин «НЕВАЛЯШКА» - дитячі іграшки за найкращими цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Декоративне оформлення | Гравірування, Різьба, Розпис |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 6 мм |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Стан | Новий |
| Довжина | 17 см |
- Ціна: 150 ₴




